?> PROJEKTAS NR. 08.1.1-CPVA-V-427-14-0003 „BENDRUOMENINIŲ APGYVENDINIMO IR UŽIMTUMO PASLAUGŲ ASMENIMS SU PROTO IR PSICHIKOS NEGALIA PLĖTRA RIETAVO SAVIVALDYBĖJE“

^Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rietavo socialinių paslaugų centras

Tel. (8-448) 68 210, el. p. rspcentras@gmail.com, Darbo laikas I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val. Mus rasite L. Ivinskio g. 8,Rietavas

Logo ES

Projekto tikslas – sukurti sąlygas, reikalingas veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie bendruomenėje teikiamų paslaugų, kurios skatintų proto ir (ar) psichikos negalią turinčių asmenų savarankiškumą ir visapusišką dalyvavimą bendruomenėje, prieinamumą Rietavo savivaldybėje.
Nuo institucinės globos pamažu pereinama prie bendruomenėje teikiamų paslaugų žmonėms su negalia. Kuriama kompleksiškai teikiamų paslaugų sistema, kuri sudarytų galimybes kiekvienam neįgaliajam ir jo šeimai gauti individualias paslaugas ir reikalingą pagalbą bendruomenėje.
Dalyvaudami projekte numatome statyti vieno aukšto namą, skirtą grupinio gyvenimo namų veiklai. Projekto dėka bus sukurta bendruomeninio apgyvendinimo paslaugų infrastuktūra ir dienos užimtumo/socialinių dirbtuvių veikla, kuri finansuojama šio projekto lėšomis.