^Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rietavo socialinių paslaugų centras

Šiuo sudėtingu laikotarpiu kiekvienas mūsų kaip niekad siekiame apsaugoti savo šeimą ir artimuosius. Vienas tokių būdų – apsirūpinti maisto produktais patiems ir aprūpinti jais mums brangius žmones. Tačiau šiuo metu toli gražu ne visi išgali nusipirkti net elementariausių maisto prekių – netekusiems darbo, vienišiems senoliams, negalią turintiems asmenims ir kitoms socialiai jautrioms grupėms šis laikotarpis ypač nelengvas.

 

Rietavo socialinių paslaugų centras su „Maisto banku“ bendradarbiauja nuo 2010 metų.

Nuo šiandien visą mėnesį Rietavo socialinių paslaugų centre galėsite rasti specialią akcijai skirtą dėžę taip paaukoti maisto. Labiausiai aukojimui tinkantys produktai – ilgai negendantys: aliejus, cukrus, kava, arbata, kruopos, dribsniai, žirniai, pupos, makaronai, miltai, konservai (mėsos, žuvies, daržovių, vaisių), padažai, sutirštintas pienas, džiovinti vaisiai, riešutai, sausainiai, taip pat ir higienos prekės.

„Būtent karantinas tapo ypatingai sunkiu laikotarpiu nepritekliuje gyvenantiems žmonėms. Didelė dalis jų dėl sunkios sveikatos ar amžiaus patenka į rizikos grupes ir dėl to tapo visiškai izoliuoti savo namuose. Daugiavaikių šeimų ar vienišų tėvų vaikai prarado galimybę nemokamai pavalgyti mokykloje, todėl jų maitinimas namuose šioms šeimoms taip pat tapo finansiniu iššūkiu „...“Tačiau atsiradus poreikiui nueiti į parduotuvę, kviečiame nepamiršti ir tų, kuriems šiandien ypatingai sunku. Už suteiktą pagalbą iš anksto kiekvienam tariame ačiū“, – sako Simonas Gurevičius, „Maisto banko“ direktorius.

 

Maisto bankas